Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Ddavid Előzmény: #721683

Nem értem... Esett 32% a bevétel és gondolom a jövőt árazzák, de odaírták, hogy még pár jelenlegi szerződés is módosításra kerülhet.

Mind1 olajos dolgokat most kerülöm kicsit.