Re: nincs cím 2015. február 26. 11:48 Ddavid Előzmény: #721683 Nem értem... Esett 32% a bevétel és gondolom a jövőt árazzák, de odaírták, hogy még pár jelenlegi szerződés is módosításra kerülhet. Mind1 olajos dolgokat most kerülöm kicsit.