Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Koffein Előzmény: #721633

Goodyear, Mattelről sé Ups-ről mi a véleményetek?

Mattel -t eléggé alulértékeltnek látom,habár a7es charton, az 50napos és 200napos most keresztezi egymást, így újabb lejtő következhet, a napos meg rémisztő

http://i.imgur.com/jGA0oSr.jpg

Goodyear az 50 és200as mozgóátlag körül hullámzik és talán ki is törhet...

http://i.imgur.com/Ntg7oQQ.jpg

UPS meg gyors ránézésre gap-et töltene, 50es alatt, de leheletnyivel200as felett és még egy csészét is belelátok, de lehet, hogy a reggeli kv.m hatása... :D

http://i.imgur.com/WNvswd3.jpg