Re: nincs cím
Koffein Előzmény: #721633Goodyear, Mattelről sé Ups-ről mi a véleményetek?
Mattel -t eléggé alulértékeltnek látom,habár a7es charton, az 50napos és 200napos most keresztezi egymást, így újabb lejtő következhet, a napos meg rémisztő
http://i.imgur.com/jGA0oSr.jpg
Goodyear az 50 és200as mozgóátlag körül hullámzik és talán ki is törhet...
http://i.imgur.com/Ntg7oQQ.jpg
UPS meg gyors ránézésre gap-et töltene, 50es alatt, de leheletnyivel200as felett és még egy csészét is belelátok, de lehet, hogy a reggeli kv.m hatása... :D