Hozzászólás
Koffeinsdrl-ben 10percesen milyen szép kv-s csésze épült a nap végére... :)
http://i.imgur.com/3lYx072.jpg
habár a gyj még belerondíthat...
sdrl-ben 10percesen milyen szép kv-s csésze épült a nap végére... :)
http://i.imgur.com/3lYx072.jpg
habár a gyj még belerondíthat...