Re: nincs cím
Bendeguz Előzmény: #721482Matgab, itt a cuccod. Tipikus főnix papír, a szarból jött vissza. Az 50 napost gond nélkül átvitte, kicsit vissza is tesztelte, a 120 napost simán el kell érnie. Itt már ellenállást jelent a 23,6%-os Fibo is. Felette a 200 napos erősíti az ideális 38,2%-is korrekciós szintet. Ha ezt is átvinné, akkor a régi ellenállásszint lehet a nagy falat 5.5 ($,€,zlotyi?) környékén. Indikátorok eszeveszettül túlfűtöttek, de ettől függetlenül mehet még akármeddig. Benne vagy már?
https://longhuntercharts.wordpress.com/2015/02/25/rank-progress-rnk/