Re: nincs cím
rbbj11 Előzmény: #721527most egy ideig nem nézek ide, guta üt meg, valszeg fslr és lci is teljesiti meg ma a targeteket, én meg kidobtam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
de sírkö dojinak nézet ki mindkettö éppen akkor, átkozott ätveres, räadäsul lci nem elöször jätsza napon belül