Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Hozzászólás

Greeny

Sziasztok!

Örömmel leltem rá erre a topic-ra, és sikerült is többé-kevésbé átnyálazni. (Új lennék az amcsi piacon, egyelőre igyekszem kialakítani a portfoliót, de nem hajt senki. Jelenleg AEO, UA van). Hasznosak az elemzéseitek és véleményetek, amik segítenek a saját vélemény formálásában. Szóval köszi nektek! :)