Re: nincs cím 2015. február 24. 22:09 Bendeguz Előzmény: #721421 réstöltés 18.7-en. a tesla helyett ezt fogok venni holnap, kösz a tippet! van még 2 patron, várok kitörés előtti jóságokat fundásan alátámasztva :)