Regisztráció Elfelejtett jelszó

Hozzászólás

Ibiza

sok embert ismerek..sok ember történetét ismerem..50 felett talán a bölcsesség felé haladok..látok összefüggéseket...ki tudok várni dolgokat..és just in time lépni.

Látom azt az emberek élete mitől változik..mindenki elér egy-egy elágazáshoz..és az akkori döntése meghatározza az elkövetkező időszakot..amíg a következő elágazáshoz nem ér..persze megteheted visszafordulsz..vagy próbálod lerövidíteni az utat.. de ez sok energiába időbe kerül..és ha vissza is érsz az elágazáshoz lehet már nem u.azok a dolgok vannak ott mint amikor eljöttél. Ráadásul az élet nagy mókamester..rak az utadba tereptárgyakat amiket ha képességed van jól kihasználsz..de nagy akadályokat betegséget váratlan szomorúságot is rakhat neked.. ritkább az ha fel tudsz kapaszkodni valamire ami segít az úton rövidebb idő alatt végigmenni.

Az élet nem igazságos..már induláskor sem..van aki szép van aki csúnya..van aki okos van aki buta..van aki erős van aki beteges..van aki a cigánysoron születik és van aki egy jachtra..

Azt gondolom mindenkinek jár 80év..efelett minden méltósággal eltöltött idő sztem ajándék.

Egy év 365 nap..egy nap 24 óra..ezeket kell értelmesen kitölteni.

Azt mondják ha öreg vagy azt fogod bánni amit nem tettél meg..nem azt amit igen.