Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Bendeguz Előzmény: #721144

Nincs mit. Ha látsz bennük valamit, akkor ne tartsd magadban! Az összkép számomra az, hogy minden borzasztóan túl van húzva és jönnie kéne egy nagyobb zakónak az indexekben.