Re: nincs cím 2015. február 22. 16:04 rbbj11 Előzmény: #721125 a jelenlegi äron nem rossz De a kibocsätäsi ärat jol belötték, az a korrekt, 30 felett mär prémiumot fizet érte az ember, tehät csak min. 3-5 évre venném a jelenlegi äron.