Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

rbbj11 Előzmény: #721125

a jelenlegi äron nem rossz

De a kibocsätäsi ärat jol belötték, az a korrekt, 30 felett mär prémiumot fizet érte az ember, tehät csak min. 3-5 évre venném a jelenlegi äron.