Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

rbbj11 Előzmény: #720612

ez is jo kis cégnek tünik, ezt nem veszélyzeteti az adósság, ha már veszteséges épp

Ez nem túl ijesztö? Net Income 20.34M (2009) 8.12M(2010) 2.96M(2011) 1.74M(2012) (7.08M)(2013)

Mondjuk 2014 utolso gyj-ben végre volt ujra profit. Te jobban ismered a céget: szerinted ez fundamentális fordulópont?

hhogy vonzanak téged az illikvid amcsi rv-k?

10% lesz valóban az éves osztalék? Most febr.25-én kell birtokolni a negyedéves osztalékhoz? Nem vágták vissza az osztalékot a veszteség miatt?