Hozzászólás
Koffeinmivel nem tudtam kiszállni seadrillből, így első ránézésre elég rosszul fest a jövőhétre nézve
http://i.imgur.com/DWibjxU.jpg
meg ahogy nézem, jó kis negatív hírekkel is megtámogatták... egy pozitív dolgot látok benne, hogy a forgalom, az átlaghoz képest egy picivel magasabb volt és nem sikerült ennél jobban beverni, így van remény, hogy a rést betölti és még ebben a hó.ban eléri 16ot, ha a világpolitika az olajjal nem köp bele a levesbe...