Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

matgab Előzmény: #720356

Bendegúz, az Adidas-ra ránézel? Meddig mehet? Ránézésre 69-ig simán el kéne csússzon, ha nem jön közbe semmi. Én meg még 58-ről tartogatom, nincs szívem eladni.