Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: Staples-Office Depot

rbbj11 Előzmény: #719829

sajnos én nem is tudtam róla... nincs mostanában időm foglalkozni napi szinten tőzsdével, és hát előbbi hsz-eimre alapozva nincs is értelme hosszú távon

Pedig mindkét cég régi nagy kedvencem

spls hosszúra 15ön még mindig nagyon érdekes