Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

matgab Előzmény: #719807

mindjárt eléri az ÉMÁSZ részvényem ára a tavalyi beker árát - akkor a teljes évi osztalékot megnyertem! :-) De jó lenne egy kis nyereséggel eladni, mert akkor az osztalék adóját is megnyerném...:-)