Re: nincs cím
matgab Előzmény: #719692Hogy ne legyek túl mohó 3875-ön eladtam a 3507-en beszerzett OTP csomagomat.
Most persze 3910 már az árfolyam, mire beírtam ezt a mondatot, de nem baj, 20 nap alatt 10,5% hozam - soha rosszabbat.
Itt a 4000 sztem már megálló lehet, ha meg erősödik a görög para, akkor meg úgy visszacsapják 3500-3600-ig, mint a taknyot...
Szóval vagy 4000 felett érdemes venni, vagy 3500 alatt...
Seadrill bővítésem miatt aggódom egy kicsit. Ha nap közben nem talál magára az olaj, akkor lehet, hogy kiszórom, amíg még összességében nyerőben van.