Re: nincs cím
Bendeguz Előzmény: #719582Ma átstrukturáltam a portfoliomat:
AVH eladva összességében kb nullában. Árfolyamon 25% bukó, devizán 25% nyerő.
SDRL vétel 11,41-en, első célár 16$. Szvsz olajban korrekció jön és ez megy vele "tőkeáttéttel".
LCI tartás, célár jóval 50 felett, most nem emlékszem mennyit írtam anno.
MUX tartás, szerintem az arany is menni fog.
RTN vétel 101-en, 110 a célár, ha túlviszi akkor 116 környékére mehet.