Regisztráció Elfelejtett jelszó

Hozzászólás

Fornit

Huhh... raneztem a SSE arfolyamara... 4,81 dollar. Ichan vajon meg kitart benne? Nullaban adtam el 24 dollaron talan az osszel. Ez nem egy nyero levalasztas volt, a szektor is leprat kapott. Meg is nezem mennyi az olaj, nehany ceg arfolymat latvatuti 50 alatt lehet :)