Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Bendeguz Előzmény: #718050

URak (hölgyek?), ha a Stoki nem kap új gazdát, akkor az értelmes, konstruktív arcokkal a Ddavid féle fórumon folytathatnánk a szakmai diszkussziót. Matgab, Koffein, társulnátok? Tagdíj (még :D ) nincs.