Re: nincs cím
rbbj11 Előzmény: #718021ujra ätnéztem
ha 33 felett tud maradni, akkor erdekes lehet TA alapon, funda alapon nekem az egvilägon semmi fantäzia nincs benne. Össze sem hasonlítható azokkal az anomäliäkkal, amiket idejekorän jeleztem wdc-nél, hp-nél pl.
Utolsó években lelassult a növekedése olyannyira, h. átlagos tech növekedést sem hozza, ellenben ätlagosan van értékelve az ára, tehät rel. felülértékelt. Én yahooban ezerszer több diszkontot lätok ennyi erövel