Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

rbbj11 Előzmény: #717542

igen, tudom, hogy elég hangos a motor, és Octaviaknal a szélzajra is panaszkodnak

Opelt nem veszek :)