Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

rbbj11 Előzmény: #717275

de a profitvedöd ilyenkor hol van? :O

Ddavid, befektetés az nem egy év, az csak spekuláció. Tesla-val persze nagyon óvatosnak kell lenni, ahogy minden feltörekvö céggel, akinek ráadásul giga konkurensei is vannak