Re: nincs cím
rbbj11 Előzmény: #717275de a profitvedöd ilyenkor hol van? :O
Ddavid, befektetés az nem egy év, az csak spekuláció. Tesla-val persze nagyon óvatosnak kell lenni, ahogy minden feltörekvö céggel, akinek ráadásul giga konkurensei is vannak