Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Bendeguz Előzmény: #716505

jelentem 195,37$-ról fordult a TESLA, legalábbis most onnan pattant egyet. kérdés, hogy megáll-e az eszetlen shortolás? A fundamentumok nem változtak, aki megtehette hogy teslát vett, az nem azért vette, hogy így spóroljon a benzinen, ergo az olajáresés tök mindegy a tesla szempontjából. a gigafactoryt továbbra is erősen támogatják az önkormányzatok, nem látszik akadály elotte.