Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

rbbj11 Előzmény: #716682

egyelöre csak 4%, de szivesen növelem 15%-ig, akár roham léptekben. Sajnos még mindig nem készült el az adatbázisom, így csak annyit tudok, hogy ezen az áron kiváló érték alapú befeketetés, de nem tudom, nincs-e perpill még jobb és mellé biztonságosabb másik tucat cég...ezért vagyok óvatosabb, amig nincs kész adatbázisom teljesen.