Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Borska Előzmény: #716075

Látom pörögsz :)

amúgy a TS,TL-eket én is szeretem, kellő inteligenciával és önmérséklettel :) jól lehet velük trédelni

...véleményem szerint kinti piacok döntés előtt, ha ma ismét lefordulnak és nem veszik meg őket, ahogy tegnap usát jöhet egy 3-4 hetes short menet, magam részéről s&p turbóShorttal fogom nyitni a napot