Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Hathor Előzmény: #716066

Azóta sok víz lefolyt mar a Dunán.

Az visszajött. Aztán több rövid hozott, majd nagyobb megint rossz fele ment, azóta megint több rövid kisebb nagyobb megint visszajött. Kis részvények meg meg mindig jók voltak összeségében. Nem panaszkodom.

Hati több éves 18k körüli szintje elég szivatos, mert mindig bízik az ember, hogy na majd most elindul, vagy most beesik de alapvetően évek óta itt jár. Megnéztem utolsó 4 év első decemberi hetét, ebből 3december 17700 körül volt, egy pedig 18400. Jo lenne sávot váltani mar.

Utóbbi 2 hétben max 24oras Hati pozijaim voltak. Elég jo volt ez a két hét ezzel a napos szisztemaval. 2-150 kontis napi porgesekkel, változó iranyokban.