Hozzászólás
FornitTegnap sikeresen kitoroltem az osszes nyitott orderemet. Amikor 3szor szakadt meg a net v gyengult be, az utolso visszrakasanal (KCAP) gondoltam, hagyom a fenebe, mi rossz tortenhet epp most, amikor napi 1% alatt mozog miota megvan kb..... Haat 7% feletti minusz. Ma visszaraktam, kozel 2% al a zaro ala. Szerencsere nyerobol esett minuszba.