Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

matgab Előzmény: #715820

Ez a HELLA részvény nagyon jó... Csak megy fel nap nap után 1-2%-okat egyetlen kiugrással, amikor 6%-ot ment felfele. Teljesen szokatlan érzés. Csak kár, hogy keveset vettem belőle...

Kösz a tippet Equitas! :-)