Re: nincs cím 2014. december 5. 16:35 matgab Előzmény: #715763 GAP fele eladva... Kicsit túl van húzva szerintem. Aztán lehet hogy nem, na arra tartottam meg a másik felét...:-) 37.11-40.94 Soha rosszabbat!