Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

matgab Előzmény: #715588

már várom az USA nyitást...:-)

"3 százalék feletti pluszba lendült a Gap (NYSE) részvénye zárás után, köszönhetően annak, hogy a ruházati kiskereskedő novemberi, legalább egy éve nyitva lévő boltjainak értékesítései 6 százalékkal növekedtek éves alapon."

KBC