Re: nincs cím
matgab Előzmény: #715486wow, ez a Hella nagyon jó gyerekek!
http://www.quotenet.com/stock-price/Hella ma +6,37%...Nem is volt még ilyen részvényem szerintem. Kár hogy nincs sok belőle...
wow, ez a Hella nagyon jó gyerekek!
http://www.quotenet.com/stock-price/Hella ma +6,37%...Nem is volt még ilyen részvényem szerintem. Kár hogy nincs sok belőle...