Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: KO

matgab Előzmény: #714700

a KBC hülyült meg, vagy a jövőt látják vagy mi??

Mai KBC hírlevél:

"3,7 százalékos zuhanást láthattak a Gap (NYSE) részvényesei is, mivel a januárban végződő üzleti évre visszavágta EPS-várakozását a cég, 2,73-2,78 dollárra a korábbi 2,95-3 dollárról. Ez a karácsonyi szezon előtt negatívumnak számít, ami nem túl acélos harmadik negyedév után nem jön jól a vállalatnak."

Én meg azt látom, hogy +1,52% volt tegnap... Akkor most mi van?