Re: KO
matgab Előzmény: #714700a KBC hülyült meg, vagy a jövőt látják vagy mi??
Mai KBC hírlevél:
"3,7 százalékos zuhanást láthattak a Gap (NYSE) részvényesei is, mivel a januárban végződő üzleti évre visszavágta EPS-várakozását a cég, 2,73-2,78 dollárra a korábbi 2,95-3 dollárról. Ez a karácsonyi szezon előtt negatívumnak számít, ami nem túl acélos harmadik negyedév után nem jön jól a vállalatnak."
Én meg azt látom, hogy +1,52% volt tegnap... Akkor most mi van?