Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Bendeguz Előzmény: #714574

nem ugyanarról beszélünk. nézd meg a skiccemet és érted az álláspontomat. kicsit távolabbról ránéztem, és már én is értem mit mondasz, de te a hetes chartot figyeled?