Re: nincs cím
Bendeguz Előzmény: #714567Nem vadásztam semmit, keresem a kiszállót és nem az aljon akartam eladni. Innen duplázni kéne még, hogy nullában legyen.
Elemeztem neked Danahert, szerintem elnézted a naptárt, vagy nem görgettél ki a mai napig. Ez shortláda esete, nehogy vegyél!