Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Bendeguz Előzmény: #714567

Nem vadásztam semmit, keresem a kiszállót és nem az aljon akartam eladni. Innen duplázni kéne még, hogy nullában legyen.

Elemeztem neked Danahert, szerintem elnézted a naptárt, vagy nem görgettél ki a mai napig. Ez shortláda esete, nehogy vegyél!

http://i.imgur.com/J4xjXhv.png