Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

matgab Előzmény: #714489

ezeben az IPO-kban ti hol tudtok részt venni esetleg?

Most volt ez a Virgin america 23 USD-s IPOval pénteken azt most már 36 USD... Jól esett volna , néztem is de IPO-zni se a KBC se a random nem hagyta...