Re: nincs cím
rbbj11 Előzmény: #714226Többre is kéne, annyi minden kitört, hogy nem is tudok ennyit venni, ezért el kéne dönteni a rengeteg jó lehetőség közül, mit érdemes favorizálni, így most mindenki segítségét örömmel venném.
Legyen ez játék felhívás is! Mindenki 1-3. helyezettet (mit venne holnap a felsoroltak közül 6-12 hónapos távra?) osszon ki akármilyen saját szempontok alapján allábiak közül: LVMH, Ford, SCTY, TSLA, GAP, SPLS,BTC, GRPN, YUM, Zynga, UBS, Lufthansa, LULU, Alstom