Re: nincs cím
Bendeguz Előzmény: #713645Kedveskéim, GAP technika skicc:
http://i.imgur.com/dAs5eFB.png
naposon szép gapek (rések hehe) vannak benne, elindult betölteni. ellenállás a rés teteje, ami egyben a jó pár csúcspont magassága, erős ellenállás!
a rés közepén, ahol most állunk, ott a teljes 3 éves emelkedés 23-as Fibo vonala, ami szintén ellenállás. A CCI és a STS eladási jelzés körüli állapotban vannak. Az RSI és az MACD még kitart. Venni én már nem vennék, de a stoppokat behúznám, az biztos. szerintem első körben ennyi volt...