Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

matgab Előzmény: #713303

ez a gap rávétel nem tűnik egyelőre túl sikeresnek. Már megint pont lokális csúcson sikerült, miközben az eladott yahoo-m lassan teljesíti az eladást követő +10%-ot is..

De mi történt a PKO-val, hogy úgy ágaskodik, mint aki viagrát nyelt? Nem szoktak ilyet csinálni a részvényeim... Gyanús...