Re: nincs cím
Bendeguz Előzmény: #713677Kéne egy kis segítség. Naposon egyértelmű, hogy adni kell az LCI-t, de óráson látok benne még pár százalékot felfelé. Szerintetek is?
http://i.imgur.com/bXbXEAU.png
Köszi!
Kéne egy kis segítség. Naposon egyértelmű, hogy adni kell az LCI-t, de óráson látok benne még pár százalékot felfelé. Szerintetek is?
http://i.imgur.com/bXbXEAU.png
Köszi!