Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Bendeguz Előzmény: #713677

Kéne egy kis segítség. Naposon egyértelmű, hogy adni kell az LCI-t, de óráson látok benne még pár százalékot felfelé. Szerintetek is?

http://i.imgur.com/bXbXEAU.png

Köszi!