Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

matgab Előzmény: #713668

"nekem ugy remlik." Látod itt kezdődnek a bajok, rémlátomásaid valóságnak látod, a valóságot meg rémlátomásnak! :-) Így már kezdem érteni politikai véleményedet is! :-)