Re: nincs cím 2014. november 5. 16:42 Bendeguz Előzmény: #713667 Szolj akkor amikor veszed. Sokszor csak napokkal kesobb dobod be, nekem ugy remlik. Mar regota akarok egy matgabfaktor alapot :)