Re: portfolio 2014. november 5. 17:03 Ddavid Előzmény: #713672 Úgy vagyok vele, hogy kiülöm a dolgokat, mert sokszor ez a legbölcsebb. Meglátjuk mennyire lesz sikeres ez a hozzáállás. 2016 végéig van időm...