Re: nincs cím 2014. november 5. 16:32 matgab Előzmény: #713645 yahoo 9,77%-ot emelkedett eladásom óta a vételemet követő 10% esés után. Ezennel a faktort teljesítettnek veszem... Már megint nem fogadtátok meg, mi?