Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

matgab Előzmény: #713645

yahoo 9,77%-ot emelkedett eladásom óta a vételemet követő 10% esés után.

Ezennel a faktort teljesítettnek veszem...

Már megint nem fogadtátok meg, mi?