Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: portfolio

rbbj11 Előzmény: #713577

Kösz ezeket a hasznos infokat!

Ugyanakkor en szemelyesen nem vagyok vele sokkal elörebb, mert amikor ekkora összegröl van szo, mindig csak ügyvedem hatterevel lepek. EU-ban biztonsagban erzem magam, mert egy comdirect-es problemänäl is tud ügyvedem kepviselni. Azonban azt mär nem tudom, es nem is akarom megfizetni, hogy USA-ban pereskedjek, ha akärmi gäz van, es megse tartanäk be a honlapjukon irtakat. Eleve kevesse hiszek az online infok es szerzödesek betarthatosägäban. Megannyi Mo-on müködö brokiceg szingapuri bejegyzessel is ällitotta, hogy a londoni irodäjuk reven az angolok felelnek erte...na persze, es nincs egy cegszerüen aläirt szerzödésed semmiröl, csak vmi online klikkelgetés, hogy elfogadtad az äszf-et, ami mondjuk olyan angollal irodott és olyan orszägok jogszabälyaira hivatkozik, amiben ha akar se tud, magyar ügyvedem segiteni.

Comdirect-nél ki kellett személyesen mennem, helyszínen kötelezö volt megfelelö tájékoztatókat es teszteket kitölteni, aläirni. Az transzparens es hihetö volt. Persze a szämlanyitäst követöen mär mindent intézhetek online, de nem egyszerü 3 kattintäs volt a szämlanyitäs. Aztän lehet IB-nél sem egyszerü a számlanyitás, de akkor meg azért aggódom picit, hogy online küldözgessek sose lätott cég, sose lätott embereinek minden létezö iratomat...

FxPro-näl pl. ugy nyuithastz csak céges számlát, hogy megannyi doksi több tucat oldalät hivatalosan le kell fordittatni angolra. Bär nagyon idegesitö, de transzparens kérés!