Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: portfolio

Janicroft Előzmény: #713543

A Chevron-t tartom még 111-ről, ennél lejjebb már nem nagyon fog menni az olajár szerintem, de lehet rosszul gondolom. A TMUS hogyhogy repült? Volt már lejjebb is az elmúlt két hétben. Átértékelted a stratégiádat, vagy van esetleg olyan hír amiről esetleg lemaradtam?