Re: portfolio 2014. november 4. 13:17 Ddavid Előzmény: #713513 Egyetértek, bár Én nem 1 brókernál tartom a pénzem redundancia végett, ha még drágább is. A BÉT forgalmát elnézve eléggé leáldozott...