Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: portfolio

Ddavid Előzmény: #713513

Egyetértek, bár Én nem 1 brókernál tartom a pénzem redundancia végett, ha még drágább is.

A BÉT forgalmát elnézve eléggé leáldozott...