Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: portfolio

matgab Előzmény: #713486

Írj nekik email-t normális de határozott stílusban.

Amúgy neked hogy hogy nincs digipass-od? Amikor számlát nyitottam egyből kaptam.

Amúgy a Random nekem nagyon szimpatikus és olcsó és magyar cég. Két dolog van , ami miatt fenntartásaim vannak, hogy egyrészt EU-s részvényből nem sok fajtából lehet kereskedni, másrészt meg nem áll mögötte bank. De az OBA elvileg biztosítja 50.000 EUR-ig.

Interactive broker meg a többi ilyennel kapcsolatban nekem az a bajom, hogy egyáltalán nem tudom, hogy milyen állam szabályozása vonatkozik rájuk illetve mekkora összeget biztosít melyik állam milyen szervezete. Mert egy olyan brókercég, ami csak virtuálisan létezik, az egy pillanat alatt el tud tűnni (a másik is, de azért ott legalább látom, hogy legalább egy irodájuk van, ami előtt azért legalább tüntethetünk, ha eltűnnek a pénzünkkel:-) )