Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: T-Mobile US

Janicroft Előzmény: #712681

Jaaaa, akkor ezért írta rbbj hogy a felét dobja ki 43,95-ön a veled való egyeztetés után :DDDDD

Remek, én egyelőre poziból figyelem a történéseket.