Re: T-Mobile US 2014. október 27. 15:47 Janicroft Előzmény: #712681 Jaaaa, akkor ezért írta rbbj hogy a felét dobja ki 43,95-ön a veled való egyeztetés után :DDDDD Remek, én egyelőre poziból figyelem a történéseket.