Re: T-Mobile US 2014. október 27. 7:26 rbbj11 Előzmény: #712456 kiszálló 43,95 (matgab-bal beszélgetés után valszeg csak a pakk felére, de pszt! :D ), stoploss 42,53, de folyamatosan emelem