Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: T-Mobile US

rbbj11 Előzmény: #712456

kiszálló 43,95 (matgab-bal beszélgetés után valszeg csak a pakk felére, de pszt! :D ), stoploss 42,53, de folyamatosan emelem