Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Bendeguz Előzmény: #712473

Igen, Fészkesfehérvár felől. Reggel ne hívjál, mert vezetek. Most küldd el a pontos címet és beírom GPS-be.